Jaki laptop dla księgowego?


Autor: damwerd649 | Kategorie: eLaptopy 
28 marca 2016, 16:30

Księgowość to praca głównie przy komputerze. Trzeba mieć dobre programy do rozliczania PIT-ów, sporządzania umów i wszelkiego rodzaju innych aspektów.

Jest to głównie praca obliczeniowa. Dlatego, nasz komputer powinien mieć bardzo dobre wyposażenie biurowe. Dzięki temu, na pewno sprosta wymaganiom, jakie ma księgowy.

 

Przede wszystkim laptop dla księgowego powinien mieć duży ekran. Można dostać oczopląsu od cyferek. Dlatego, im większy laptop, tym większa widoczność zestawień. Najlepsza propozycją są laptopy, które mają 15-17-calowe ekrany. Poza tym, laptop powinien mieć odpowiednia klawiaturę, dzięki której ręce nie będą się męczyły podczas pracy.

Jaki laptop dla księgowego będzie najlepszy?

Zdecydowanie Asus X751LK-T4007D. Posiada on ekran 17,3 cala. Wyposażony jest w procesor Intel Core i7 2,0 GHz. Ma 8 GB RAM oraz 1000 GB wolnego miejsca na dysku, na którym można będzie gromadzić umowy i programy do księgowości. Zdecydowanie taki laptop sprosta wymaganiom każdego księgowego.

Drugą propozycją jest Dell Latitude E6410, który z kolei ma ekran 14,1 cala. Wyposażony jest w procesor Celeron 2,16 GHz. Ma 4 GB RAM oraz 500 GB wolnego miejsca na dysku. Praca na tych modelach na pewno przysporzy księgowemu wiele przyjemności. Więcej atrakcyjnych laptopów Dell znajdziesz na tej stronie: https://techsat24.pl/laptopy-dell-sklep

Można będzie się cieszyć z tego jak szybko można będzie wykonać pracę. Wszystko odbywało się będzie w bardzo dobry sposób pod każdym względem. Nie ma takiej możliwości, aby komuś się to nie spodobało i nie przypadło do gustu. Warto więc postawić na takie właśnie rozwiązania.

Interesują Cię nowe technologie - przeczytaj

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj komentarz