Archiwum sierpień 2015


Akcesoria dla graczy Logitech
Autor: damwerd649 | Kategorie: eLaptopy 
31 sierpnia 2015, 08:43

Gracze przyzwyczaili się do faktu, że wydawane rok po roku gry stoją na lepszym poziomie.
Niektóre gry są na tyle realistyczne, że można je naturalnie pomylić z telewizyjnymi super filmami.
I aby to osiągnąć to włąśnie gracze muszą kupić stosowne
akcesoria dla graczy
 

Zakup dobrej jakości słuchawek to dla graczy dobry znak. Zarówno w przypadku miłośników gier, jak również zapalonych kinomanów zasadniczym problemem jest, aby przygotować się
do gry w należyty sposób.
Dzisiaj omówimy dwa ciekawe akcesoria dla graczy od firmy Logitech, które nie tylko dodadzą pikanterii podczas seansu, ale sprawią, że poczujemy się częścią tego cyfrowego świata.
Opisywane akcesoria dla graczy nabędziesz w techsat24.pl


 

Dźwięk i wygoda słuchawek dla graczy firmy Logitech


 

Wielokanałowe słuchawki to produkt, który powinien posiadać każdy grający. To specjalne słuchawki dokanałowe, które sprawiają, że użytkownik lepiej odbiera sceny mające miejsce w grze.
Słuchawki dla graczy wykonane są z bardzo wytrzymałych materiałów i w odróżnieniu od popularnych na rynku są bezpieczne dla naszych uszu.


 

Podkładka pod mysz - niezbędny element do dobrej rozrywki


 

Następnym przyjazne miejsce do gry, bez małych nierówności czy niespodzianek. Na dobrej klasy podkładce dla gracza nie zagraża nam żadne niebezpieczeństwo pomyłki. Przeprowadzimy rozgrywkę bezpiecznie i optymalnie.Oczywiście można poszukać również innych akcesoriów dla gracza, ale opisane powyżej w zupełności wystarczą. O wpływie myszy dla graczy na emocje związane z rozgrywką napiszemy więcej, niedługo.

Tablet dla gracza jaki kupić?
Autor: damwerd649 | Kategorie: eTablety 
Tagi: gracz   tablet dla gracza  
22 sierpnia 2015, 16:40

Zabawa na tablecie może być satysfakcjonująca.

 

W handlu dostępne są bardzo ciekawe modele stworzone właśnie z myślą o graczach– z nietypowym układem klawiszy, czy dodatkowymi akcesoriami.

 

Zdecydowanie wiele takich akcesoriów musielibyście jednak nabyć osobno , co wiąże się z kłopotami jeśli chodzi np. o serwisowanie.

 

Na szczęście akcesoria dostępne są do różnych modeli, a granie na najnowszych tabletach, niekoniecznie tylko zaprojektowanych do gier nie będzie gorszym doświadczeniem.

 

Tablet dla grających na co zwrócić uwagę ?

 

Kupując tablet do gier powinno się zwrócić uwagę przede wszystkim na 3 aspekty:

 

Po pierwsze.

 

Wydajność grafiki, w tym wydajność przy zastosowaniach 3D aplikacjach wykorzystujących 3D.

 

Szczególnie w tych przypadkach musimy dokonać zakupu tabletu z procesorem przynajmniej 4-rdzeniowy procesor, czy duża ilość pamięci RAM – minimum 2 GB.

 

Po drugie.

 

Dokonajmy wyboru odpowiedniej wielkości wyświetlacza. Najwygodniej gra się na urządzeniach odpowiednio dużym wyświetlaczem, które też wyświetlą nam obraz lepszej jakości – tablet dla gracza  powinien mieć ekran 9-10 calowy.

 

Po trzecie.

 

Trzecia i ostatnia rzecz na jaką należy zwrócić uwagę to pamięć tabletu. Gry zajmują naprawdę dużo miejsca, będzie potrzebne więc sporo pamięci na dane. Dlatego postawmy na urządzenia z pamięcią RAM 2 lub 4 GB oraz przynajmniej 16 GB pamięci typu Flash. Tą pamięć szczęsliwie można tanio powiększyć za pomocą wszechobecnych kart SD.

 

Dla miłośników gier zupełnie nie nadają się urządzenia wyposażone w mniej niż 1 GB pamięci operacyjnej, a te występują jeszcze czasami na rynku w najtańszym w sklepach sprzęcie.

 

Wszystkie te elementy powinny być starannie dobrane i sharmonizowane.

 

Nie ma sensu kupować urządzenia, który ma dobrą grafikę, ale słaby procesor, czy mało pamięci.

 

W gruncie rzeczy nigdy tego nie wykorzystacie – jeden element nie zawiedzie.

 

W przypadku tabletu dla gracza ma to ogromne znaczenie, jeśli nie wybierzecie najlepszego i to pod każdym względem tabletu zajęcie stanie się zamiast rozrywką – katorgą, z ciągle zacinającą się grafiką, lub gra w ogóle się nie włączy.

Jaki laptop wybrać? Gdzie nabyć oczekiwany...
Autor: damwerd649 | Kategorie: eLaptopy 
Tagi: laptop   sprzęt komputerowy  
10 sierpnia 2015, 23:40

W czasie ostatnich lat ceny notebooków znacznie spadły, jednak nadal pozostał ten sam problem: jaki komputer wybrać i gdzie go nabyć? Podejmując się zakupu sprzętu komputerowego trzeba zastanowić się do czego będzie on nam potrzeby, trzeba konkretnie określić swoje wymagania i potrzeby. Jeśli mowa o laptopach nadzwyczajną czujność oddać trzeba na jego dokumentację techniczną. Tutaj można wesprzeć się różnego gatunku przewodnikami, opiniami osiągalnymi w sieci czy najprzeciętniej w świecie można popytać znajomych. Inną specyfikację techniczną będzie miał laptop do biura a inną notebook do rozrywek.

Kiedy już decyzja jaki notebook nabyć pozostanie przedsięwzięta powinno się zacząć szukanie miejsca, gdzie dokona się zakupu. Można to zrobić w sklepie stacjonarnym ewentualnie internetowym. Sklep w sieci wydaje się być świetnym rozwiązaniem bo zazwyczaj proponują one obszerniejszą liczbę produktów czy też dają możliwość prostego porównywania konkretnych modeli. Tanie laptopy sklep, w którym można kupić elegancki sprzęt najlepszych producentów w atrakcyjnej cenie. Robiąc zakupy w Internecie w ciągu 10 dni zawsze można odesłać towar wobec tego są to zakupy bezpieczne. Możliwość zwrotu produktu bez podania przyczyny jest wyjątkową zaletą sklepów internetowych.

Nierzadko potrzebujemy nie zwyczajnego laptopa a jedynie sprzętu do korzystania z sieci www. Skutkiem tego lepiej będzie zapoznać się z ofertami notebooków. Czym się różni laptop od notebooka? Ten drugi jest w większości przypadków mniejszy, poręczniejszy w użyciu i drobniejszy. Dzisiaj te dwie definicje praktycznie się zamazały i używa się ich zamiennie. Tanie notebooki sklep, tutaj można, porównać i kupić najodpowiedniejszy sprzęt w sieci.

Więcej informacji o wyborze laptopa znajdziesz tu: https://techsat24.pl/jaki-laptop-kupic-poradnik